Този сайт използва "бисквитки" / This website is using cookies
×
Смоукинг Маниак

Изпращане до всички страни в Европа с Български Пощи, ПОВЕЧЕ...

Нужда от помощ?, обадете ни се: 0888 707276

 
 
 
×
 x 

Количката е празна
Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА:

eVic vs Lavatube или... 11 години 3 месеца ago #5

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Какви са различията между модовете в съотношение цена/качество,освен например различните гъзарии по тях/например eVic/.Четох някъде въпрос:Какво толкова прави ProVari повече от Lavatube,че цената му е цифра спрямо Лава-та.Отговор-нищо!Lavatube го представят като по-евтина алтернатива на ProVari.
Каква е разликата,ако си вземеш например мод Woo,или eGoV6,настроиш на 4V с изпарител 2,4om.
И всъщност,нужен ли е мод,след като има батерии eGo Twist,и при тях може да настроиш например 4V с изпарител 2,4om/примерно/.Ще има ли съществена разлика спрямо модовете в изпаряването на аромати/например вкус,количество пара,предване на ароматите/ :)

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

eVic vs Lavatube или... 11 години 2 месеца ago #10

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
ЛаваТуба-та също има доста модификации, но като цяло да - по евтиния вариант е на Провари. При Провари е налице доста стабилна изработка и на външен вид и електрониката вътре. От това как и колко надеждно и качествено ще бъде изпълнена тя зависи и работата на цялото устройство. Гледал съм и двете отвътре и като човек занимаващ се от години с електроника мога да ти кажа, че се забелязват разликите веднага :) Можеш разбира се да вземеш и една EGO Twist и да и надуеш батерията докрай, обаче ще имаш само напрежение което ще се огъне на по мощен изпарител. Лавата има ограничение на тока при 3,2А а тези малките батерии ако не се лъжа 1,2А . Тоест нямаш мощност за по сериозен изпарител !

В eVic има процесорно управление и много интересни неща за маниаците ... примерно можеш да определяш мощността подавана на изпарителя, не напрежението а направо мощността. Можеш да указваш примерно първата секунда да подава 6W , след това 3,2 сек. 8W , после 2 сек 5W ... примерно. С това можеш невероятно да регулираш диаграмата на изпарителя и всякакви други глезотии ... да не говоря, че фирмуера се упдейтва :lol:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.

eVic vs Lavatube или... 11 години 2 месеца ago #17

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
OK,значи Провари е с по-качествена изработка,но Лава върши същата работа.Ако съм разбрал правилно :)За eVic ясно-само за маниаци в напреднала фаза :woohoo: Какво да се разбира под по-мощен изпарител?Аз имам Twist,използвам я с картомайзери 2,4Ом.Нагласям я на 4,2 или 4,4V.Що се отнася до количество пара и удар-достатъчно ми е.Може би защото пушех по-леки цигари :cheer: Може би разликата ще ми е в предаването на ароматите,примерно да са по-отчетливи.Остава да пробвам някой мод за да разбера точно за какво и де реч :whistle:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

eVic vs Lavatube или... 11 години 2 месеца ago #25

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Аз лично съм със Лава и съм доволен въпреки, че е доста голяма. Провари-то засега го пропускам заради цената му :whistle: По мощен изпарител имам пред вид с по малко съпротивление или такъв който ако не му пуснеш поне 4V не можеш да му усетиш възможностите. Определено обикновените като им пусна повече напрежение се усеща удар, но и почва да люти заради прекомерно нагретия реотан. На новия изпарител X6 не усещам залютяване а приятен чист дим, подобен вкус имаше единственото DCT което съм ползвал и което се скапа на първата седмица. Беше 6 мл. DCT купено от Китай, не мога да разбера какво му има, нагревателя му е здрав а дим не дава. Седи си в колекцията ми от странни неща :woohoo:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

eVic vs Lavatube или... 11 години 2 месеца ago #41

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Ъъъ,малко поправка да направя аз.На 4,2 или 4,4V надувам Туиста заради Вивито.Или пък за закупения X6.За другите картове от рода на Вижън 3,8 или 4V максимум.И нещо което забелязах-при някои аромати дава вкус на изгоряло при други не.А може и от изпарителните глави да е,ако са по-стари.Направих dry burn на единия и се оправи.
На мен Лавата ми мяза на ръчна граната :D Набелязъл съм модификации от рода на eGo V6,Sailebao-V V2 Mega,или може би продаващия се оттук X6.Но ще е малко по-нататък тая работа и ще се поинтересувам и реша кое ще е най-добре за моя случай.Все пак не работя в офис и искам да е възможно по-компактно :D

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

eVic vs Lavatube или... 11 години 2 месеца ago #53

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
При теб е ясно - ти си в движение постоянно, значи ти трябва мощен, лек и малък мод. Лошото е че това зависи от батерията. Надявам се да се появят по малки батерии с по голям капацитет, това ще ни спести носенето на "електрически отвертки"

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.216 seconds

Сервиз за изпаряващи устройства

Смоукинг Маниак предлага, гаранционнен и извън гаранционнен сервиз на модове и изпарители. За повече информация посетете раздела "Сервиз" или ползвайте формата за контакти за да уточним подробностите.

За нас

Сайта Смоукинг Маниак / Smoking Maniac съществува вече 10 години, през които успяхме да се докажем като надежден партньор и доставчик. Стремим се чрез

Прочети още ...

Правна информация

Настоящият документ съдържа Общите условия, съгласно които „Смоукинг Маниак” предоставя услуги на потребителите си посредством интернет 

Прочети още ...

Контакти

Електронен магазин "Смоукинг Маниак"
Всичко за изпаряването, консумативи и резервни части

Варна, България, Европа
Имейл: admin@smoking-maniac.com
Phone: 0888 707276

 

Language / Език

 

HHC/Delta-8

Лабораторно тествани и сертифицирани HHC (хексахидроканабинол) и Delta 8 продукти. Можете да избирате между сатива и индика, ако желаете има и комбинация – хибрид.

57.00 лв.

Вижте всички варианти Купи сега!

HHC присъства естествено в растението канабис, но в минимални концентрации. Производството му се извършва от големи компании, защото могат да го създадат в лаборатория, чрез хидрогениране. Химически HHC е различен от THC, тъй като няма двойни връзки в химичната си структура. В този смисъл HHC не е изомер на THC и не е забранен от закона.

koopor mini promo


TOP

 

Можете да намерите помощ в нашия канал в YouTube. Имаме огромен брой клипове за много изпарители и модове:

NewLogo2

 

Също можете да разгледате нашите видеоматериали за начинаещи от този списък:

NewLogo2

Помощ  

faq min

Имате въпроси? Не можете да се ориентирате в понятията? Изразите не ви говорят нищо? RBA, RDA, RTDA, Squonk, MТL, DL, BF,  Подготви ли сме някои често задавани въпроси, кратки описания кое какво е и как работи, къде може да има опасност при ползването - вижте техните отговори от линка по долу:

Faq

Въпроси?