Този сайт използва "бисквитки" / This website is using cookies
×
Смоукинг Маниак

Изпращане до всички страни в Европа с Български Пощи, ПОВЕЧЕ...

Нужда от помощ?, обадете ни се: 0888 707276

 
 
 
×
 x 

Количката е празна
Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА:

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #89

  • Latrodectus
  • Latrodectus's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 3
  • Thank you received: 0
Така..Да питам.
Дърт пушач от незапомнени времена...Пафкам по кутия дневно, понякога я минавам. Не признавам тънки пишки и слаби цигари B)
Та...
Какво бихте ми препоръчали като комплект? ПроС човек съм, не ма занимавайте с шмайзери и пълнители...
Ще ме откаже ли поне частично от пушенето?
Коз1: Пуша цигари с поне 7-9 никотиново съдържание
Коз2: Пробвала съм Секва електронна гад из пазара, дето кади на тамян и НЕ помага :woohoo:
Коз3: Ако по някаква причина остана без цигара /било пък без батерия/, изпадам в тежка никотинова абстиненция, изразяваща са в напълно безобидни осакатявания на предмети и растения, до чартърен полет до Варна с огромна възглавница под блузата и крещяща в 3 след полунощ: Миленееее на кой ма остави такаааа B)

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #90

  • badlion
  • badlion's Avatar
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Трябва ти комплект от дебела пишка с големи мъде. :woohoo:
Или накратко-мод с две батерии от 2800-3100mah :cheer:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #92

  • Latrodectus
  • Latrodectus's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 3
  • Thank you received: 0

badlion писа: Трябва ти комплект от дебела пишка с големи мъде. :woohoo:
Или накратко-мод с две батерии от 2800-3100mah :cheer:

тва чиче, както обясних, нищо не ми говори B) кат на по-прос дай...
ти отказа ли ги :ohmy:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #94

  • badlion
  • badlion's Avatar
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Дося ти бях батко :lol: Кой туй чиче ве :whistle: :evil:
Отказах ги.Аз пуша от 14 годишен,един капак не го харесвах.
Общо взето...моеш си почнеш от батерийки,но така или иначе ще стигнеш до мод.Един вид ти спестявам мангизи :lol:
За инфо:можеш да почетеш форуми от сайтове като:gigadrinks.com,pvbg.com,e-pushcom.net и ще ти се изясни картинката.както статиите и блога от този сайт. :)

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от badlion.

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #96

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Сподели какво си пробвала и не ти е харесало за да мога да дам по точен отговор. Като минимум ти трябва комплект - за да имаш 2 батерии, едната да е резервна ! По кутия дневно означава , че с една батерия и изпарител тип eGo ще изкараш деня със сигурност. Трябва да знаеш, че изпарителите тип картомайзер по бързо изразходват батерията, както правят и повече пушек. Аз пуша от 3 години електронни цигари, а от 2 и повече не съм пушил аналогови, вярно е , че 3-4 пъти през това време се е налагало да запалвам - забравил съм си електронната или батерията ми е свършила. Вкуса на истинските цигари вече ми е гаден, дръпвам няколко пъти и след това ми горчи.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #97

  • Latrodectus
  • Latrodectus's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 3
  • Thank you received: 0
Пробвала съм тези, които приличат на нещо такова:

Разбира се, далеч съм от идеята да те карам да си преразказваш труда /знам, че има достатъчно статии/, може би, просто да ме насочиш къде да чета...тъй като разполагам с ограничено време ;)

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.866 seconds

Сервиз за изпаряващи устройства

Смоукинг Маниак предлага, гаранционнен и извън гаранционнен сервиз на модове и изпарители. За повече информация посетете раздела "Сервиз" или ползвайте формата за контакти за да уточним подробностите.

За нас

Сайта Смоукинг Маниак / Smoking Maniac съществува вече 10 години, през които успяхме да се докажем като надежден партньор и доставчик. Стремим се чрез

Прочети още ...

Правна информация

Настоящият документ съдържа Общите условия, съгласно които „Смоукинг Маниак” предоставя услуги на потребителите си посредством интернет 

Прочети още ...

Контакти

Електронен магазин "Смоукинг Маниак"
Всичко за изпаряването, консумативи и резервни части

Варна, България, Европа
Имейл: admin@smoking-maniac.com
Phone: 0888 707276

 

Language / Език

 

HHC/Delta-8

Лабораторно тествани и сертифицирани HHC (хексахидроканабинол) и Delta 8 продукти. Можете да избирате между сатива и индика, ако желаете има и комбинация – хибрид.

57.00 лв.

Вижте всички варианти Купи сега!

HHC присъства естествено в растението канабис, но в минимални концентрации. Производството му се извършва от големи компании, защото могат да го създадат в лаборатория, чрез хидрогениране. Химически HHC е различен от THC, тъй като няма двойни връзки в химичната си структура. В този смисъл HHC не е изомер на THC и не е забранен от закона.

koopor mini promo


TOP

 

Можете да намерите помощ в нашия канал в YouTube. Имаме огромен брой клипове за много изпарители и модове:

NewLogo2

 

Също можете да разгледате нашите видеоматериали за начинаещи от този списък:

NewLogo2

Помощ  

faq min

Имате въпроси? Не можете да се ориентирате в понятията? Изразите не ви говорят нищо? RBA, RDA, RTDA, Squonk, MТL, DL, BF,  Подготви ли сме някои често задавани въпроси, кратки описания кое какво е и как работи, къде може да има опасност при ползването - вижте техните отговори от линка по долу:

Faq

Въпроси?