Този сайт използва "бисквитки" / This website is using cookies
×
Смоукинг Маниак

Изпращане до всички страни в Европа с Български Пощи, ПОВЕЧЕ...

Нужда от помощ?, обадете ни се: 0888 707276

 
 
 
×
 x 

Количката е празна
Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА:

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #98

  • badlion
  • badlion's Avatar
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Пхихихи...с тия пръчици-бошлаф раута.Предполагам си пробвала нещо като e-health.Скръб.
eGo батерия ще ти свърши далеч по-добра работа.както е рекнал админа,принципно е добре да са две.и то от рода на 900-1000-1100mah.Зависи каква ти е нагласата.Ако е само да пробваш,после ще видим-взимаш една батерия,картомайзер,зарядно,течност и пафкаш,пробваш,триумиш се и решаваш.Ако нагласата е по-сериозна,взимаш си комлект.Ако не те притеснява размера-взимааш си мод.Този предлагащ се тук,както и на други места Lavatube си е бюджетен мод.Един комплект батерии струва почти толкова,или повече.Колкото до размера...свикв се бързо.Отначало като си взех eGo батерия,ми изглеждаше като пура спрямо тютюнките.После си ми бе нещо нормално след първата седмица.След като си взех Лава,ми се виждаше кат клечка спрямо нея,след седмица размера на Лавата не ми правеше впечатление,дори напротив.По-удобна ми е за хващане.Кат знам кака Латро как си пада по пръчки и бухалки,една бухалка кат Лава ше и доди тамънкън :woohoo:
Аз лично препоръчвам на всички познати и не чак толкова да си вземат мод.Или поне модифицирана батерия като Twist или Sailebao Mega v2.Защо ли?Каквото и да си шпрехаме,за добър удар и вкус си трябва ток :cheer: Е...и читав картомайзер,и читава течност разбира се,всичко е свързано.Течностите предлагаащи се тук са доста добри като качество,аромат.
На нашия пазар се продават и модове с които можеш да регулираш на само волтажа,но и ватовете.Всъщност старите вейпъри са с такива модове,явно има защо :cheer: По техническата им част батко ви Милен ще обясни по-подробно.все пак дълги години се е занимавал с електроника и техника. ;)
Проблем за повечето е,че тези модове са по-скъпи.нашия пазар е малък и няма как да е иначе.Някои си правят кооп понеже повечето търговци продават на едро.Други пък си взимат от европейски сайтове.В повечето случаи това са модове които не се предлагат на нашия пазар.Наскоро отправих запитване в румънски сайт колко ще ми струва доставката-отговора беше 4,5евро.И стотина за мода,общо 110лв.При положение,че доставките в страната са м/у 5 и 7 кинта... :) Вариант 3: Ако имате познат живеещ в чужбина,да ви купи и прати,или пък да ви го донесе като си идва у нас.
Общо взето...почвате отнякъде.и аз като повечето си взех батерия с всичките му джунджурии и впоследствие едно по едно съм си набвял останалата част от арсенала с който разполагам в момента-бази,аромати,течности,картомайзери...
Надявам се да имаш вече някаква насока.Успех. :)
ся вече мое почерпиш :lol:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Въпрос на потребителя 11 години 3 седмици ago #99

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Даам, с това чудо и аз почнах преди 3-4 години ... неуспешно! Проблемът идва от това, че тази цигара е като трабантче - прилича на кола, има всички налични компоненти, но не става. За да си доставяш необходимата доза никотин и пушек ти е необходим по-голям изпарител с по-сериозен нагревател, големия изпарител иска повече мощност - батерия. Когато искаш много - трябва и да осигуряваш много! Накратко това което си опитала е демото ;). Мога да препоръчвам батерия тип eGo поне 650 mAh и изпарител - картомайзер, може и еднократен CE4 може и такъв със сменяем нагревател CE4 V3 . Това като цяло това заедно може да се намери в комплект с зарядно - eGo-K . Положителното е че комплекта е евтин и ако не ти хареса може да го прежалиш, лошата новина е че батерията ще те издържи 1 ден, при здраво пушене може и да не ти стигне. Ако смяташ, че си готова за преминаване от другата страна на брега можеш да избереш подобно нещо, но комплект - имаш 2 батерии при което не се притесняваш ако едната свърши. Докато пушиш другата ще се зарежда.


*** Мисля, че ти е рано за "мод". Другото което мога да предложа е да ти събера един комплект: батерията от тук 1300 mAh X6 + CE4 V3 с нискоомен нагревател (иначе няма да се получи нищо) + зарядно.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.
  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.752 seconds

Сервиз за изпаряващи устройства

Смоукинг Маниак предлага, гаранционнен и извън гаранционнен сервиз на модове и изпарители. За повече информация посетете раздела "Сервиз" или ползвайте формата за контакти за да уточним подробностите.

За нас

Сайта Смоукинг Маниак / Smoking Maniac съществува вече 10 години, през които успяхме да се докажем като надежден партньор и доставчик. Стремим се чрез

Прочети още ...

Правна информация

Настоящият документ съдържа Общите условия, съгласно които „Смоукинг Маниак” предоставя услуги на потребителите си посредством интернет 

Прочети още ...

Контакти

Електронен магазин "Смоукинг Маниак"
Всичко за изпаряването, консумативи и резервни части

Варна, България, Европа
Имейл: admin@smoking-maniac.com
Phone: 0888 707276

 

Language / Език

 

HHC/Delta-8

Лабораторно тествани и сертифицирани HHC (хексахидроканабинол) и Delta 8 продукти. Можете да избирате между сатива и индика, ако желаете има и комбинация – хибрид.

57.00 лв.

Вижте всички варианти Купи сега!

HHC присъства естествено в растението канабис, но в минимални концентрации. Производството му се извършва от големи компании, защото могат да го създадат в лаборатория, чрез хидрогениране. Химически HHC е различен от THC, тъй като няма двойни връзки в химичната си структура. В този смисъл HHC не е изомер на THC и не е забранен от закона.

koopor mini promo


TOP

 

Можете да намерите помощ в нашия канал в YouTube. Имаме огромен брой клипове за много изпарители и модове:

NewLogo2

 

Също можете да разгледате нашите видеоматериали за начинаещи от този списък:

NewLogo2

Помощ  

faq min

Имате въпроси? Не можете да се ориентирате в понятията? Изразите не ви говорят нищо? RBA, RDA, RTDA, Squonk, MТL, DL, BF,  Подготви ли сме някои често задавани въпроси, кратки описания кое какво е и как работи, къде може да има опасност при ползването - вижте техните отговори от линка по долу:

Faq

Въпроси?