Този сайт използва "бисквитки" / This website is using cookies
×
Смоукинг Маниак

Изпращане до всички страни в Европа с Български Пощи, ПОВЕЧЕ...

Нужда от помощ?, обадете ни се: 0888 707276

 
 
 
×
 x 

Количката е празна
Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА:

Какви изпарители да ползваме 11 години 2 месеца ago #22

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Като си купих ел.цигара я взех с каръомайзер KangerT2.По описания в нета-предава добре ароматите и обилно количество пара,с глави 1,8Ом.Но не понася грубо отношение като изпускане.За което съм съгласен,изпусах няколко пъти тръбата преди да свикна да я пазя :lol: След месец ползване взе да ми пълни батерията,смених изпарителната глава,съшата работа,огледах за пукнатини и някакъв дефект както отстрани,така и отдолу и вътре,но не открих нищо и отиде в коша.Общо взето,не ми допадна големината и външния вид.

Redux...Очаквах да е по-добър от Вижън.Но се оказа страшно проблемен картомайзер.С глави 1,8Ом,добър удар,но така и не усетих кой знае каква разлика по отношение на предаването на ароматите спрямо Вижън.Четох инфо из нета,че трябва да се направи dry burn преди да започне да се ползва понеже фабрично главата била смазана повече отколкото трябва,като се появи вкус на изгоряло да се отвърта миндщука да влезе въдух и да се завие наново,понеже бил доста уплътнен,да не се завива нагревателя докрай.Като се завие,да се отвие половин,един оборот,може да даде късо,ако мустачките от главата стърчат/всъщност един колега може би затова му изгоря батерията/,пробвах и глава с 2Ом-същата работа...Един вид постоянно да се занимавам с него,да му правя какви ли не магии и прочие...Определено не ми допада и логично отиде в коша.Ако Smok пуснат нещо на пазара,което да не създава толкова толкова проблеми бих пробвал,но Редукс не взимам повече.

VisionV3...От тези имам три броя.По-лесни са ми от Редукс-а.Количество пара,удар и предване на аромати ме устройват.Няма магии и робуване.Измиваш,сменяш глава,ако трябва и си пафкаш.

ViviNova...Имам един,но на MiT,не на Vision/който е сочен като оригинален/,понеже когато го купувах нямаше от Вижънските..Комплект с глави на 2,4Om.Общо взето средна работа.Не стои добре на Его батерия,но с декоративна капачка добива вид.Връзката м/у мундщука и контейнера е слаба и лесно се измъква.Наложи се да го уплътня с конец.Иначе се пълнеше с течност.Като удар и пара може би е най-добър от масовките,но предава ароматите по странен начин.Така и не намерих решение на този проблем.Съвета на по-опитните вейпъри е да се купува ViviNova Vision.Прави са :lol: Все пак разликата е десетина лева.

На пазара постоянно излизат нови модели,чета за KangerT3,Esmart и т.н...Ако някой има впечатления да сподели.Аз лично бих пробвал DCT,но това което не ми харесва е че са на 1,7Ом,според данните на производителите.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Какви изпарители да ползваме 11 години 2 месеца ago #27

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
От Т2 и от Редукс-а и аз не съм доволен, ползвам най вече CE4 V3. Идеално ме устройва да сменям главата и да не се занимавам с глупости. В края на краищата консуматив е и е евтин. Това което може да се каже за всички картомайзери от изброените и от теб е слабата конструкция и захващането на пластмасовия цилиндър към гривната. Всички в някакъв момент сме изпускали цигарата си и знаем какво става - в добрия случай само изкача леко пластмасата от гривната и може да се натисне обратно ... в лошия случай се пука и отива в буклука :dry: Като цяло СЕ4 (CE4) е добър изпарител според мен.

ViViNova не ми допада вида и ... прилича на нещо ненаправено както трябва, но не съм я пробвал за да кажа как е вкуса което е по важното. Истината е че евтините неща после излизат скъпи ;) На мен с Лавата добре ми стоят дебелите изпарители.

Имам лош опит с един китайски DCT - 2,8 Oм който така и не разбрах защо не работи. Харесва ми лекия и мек вкус от него и ще пробвам пак някакъв друг вариант. Засега новия X6 мисля, че върши същата работа !

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.

Какви изпарители да ползваме 11 години 1 месец ago #69

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Туй за DCT-то сигурно като се смени картомайзера ще се оправи.То друго от какво ли ще е... :pinch:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Какви изпарители да ползваме 11 години 1 месец ago #75

  • copyman
  • copyman's Avatar
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 13
  • Thank you received: 0
Вероятно самия нагревател е куц, трябва да се опита с нов не е кой знае колко пари ;)

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Какви изпарители да ползваме 10 години 4 месеца ago #167

  • Дино
  • Дино's Avatar
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 8
  • Thank you received: 1
Здравейте!
Прави ми впечатление,че течността,независимо каква,като е студен изпарителя е по-силна,като се позагрее,
/щото дърпам почти постоянно,24 никотин/,става по-лека и съответно удара по-слаб,още повече дърпам и т.н.,та въпросът ми е:-това зависи само от качеството на изпарителя ли,от обема му,демек повече течнос по-добро охлаждане,по-скъпите,напр. тези с два реотана по-бързо ли се охлаждат и от това,предполагам,зависи и прегряването.
Или има значение и каква е течността?
И евентуално,кой според вас е на-бързо охлаждащият се изпарител?

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Дино.

Какви изпарители да ползваме 10 години 4 месеца ago #171

  • Дино
  • Дино's Avatar
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 8
  • Thank you received: 1
означава ли,че ако реотана е с по-голямо съпротивление,респективно по-голяма допирна площ,и се подаде по-голямо напрежение,ще е по-добре за количеството пара?

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

  • Страница:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.092 seconds

Сервиз за изпаряващи устройства

Смоукинг Маниак предлага, гаранционнен и извън гаранционнен сервиз на модове и изпарители. За повече информация посетете раздела "Сервиз" или ползвайте формата за контакти за да уточним подробностите.

За нас

Сайта Смоукинг Маниак / Smoking Maniac съществува вече 10 години, през които успяхме да се докажем като надежден партньор и доставчик. Стремим се чрез

Прочети още ...

Правна информация

Настоящият документ съдържа Общите условия, съгласно които „Смоукинг Маниак” предоставя услуги на потребителите си посредством интернет 

Прочети още ...

Контакти

Електронен магазин "Смоукинг Маниак"
Всичко за изпаряването, консумативи и резервни части

Варна, България, Европа
Имейл: admin@smoking-maniac.com
Phone: 0888 707276

 

Language / Език

 

HHC/Delta-8

Лабораторно тествани и сертифицирани HHC (хексахидроканабинол) и Delta 8 продукти. Можете да избирате между сатива и индика, ако желаете има и комбинация – хибрид.

57.00 лв.

Вижте всички варианти Купи сега!

HHC присъства естествено в растението канабис, но в минимални концентрации. Производството му се извършва от големи компании, защото могат да го създадат в лаборатория, чрез хидрогениране. Химически HHC е различен от THC, тъй като няма двойни връзки в химичната си структура. В този смисъл HHC не е изомер на THC и не е забранен от закона.

koopor mini promo


TOP

 

Можете да намерите помощ в нашия канал в YouTube. Имаме огромен брой клипове за много изпарители и модове:

NewLogo2

 

Също можете да разгледате нашите видеоматериали за начинаещи от този списък:

NewLogo2

Помощ  

faq min

Имате въпроси? Не можете да се ориентирате в понятията? Изразите не ви говорят нищо? RBA, RDA, RTDA, Squonk, MТL, DL, BF,  Подготви ли сме някои често задавани въпроси, кратки описания кое какво е и как работи, къде може да има опасност при ползването - вижте техните отговори от линка по долу:

Faq

Въпроси?