Този сайт използва "бисквитки" / This website is using cookies
×
Смоукинг Маниак

Изпращане до всички страни в Европа с Български Пощи, ПОВЕЧЕ...

Нужда от помощ?, обадете ни се: 0888 707276

 
 
 
×
 x 

Количката е празна
Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА:

Dry burn 11 години 2 месеца ago #44

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Някои казват,е не им се занимава,повечето купуват картомайзери със сменяеми глави,просто сменяш и толкова.Други пък си правят dry burn всяка седмица на картомайзерите.Други кат мен-на три,четири седмици обикновено.Общо взето с една изпарителна глава можеш да изкараш няколко месеца,колко точно-зависи колко течност се изпарява на ден,както и от самите течности.При сменяемите картомайзери-ясно,развиваш,измиваш,подсушаваш,махаш силиконовата шапчица и гориш.Аз лично горя докато изключи батерията десетина пъти.Не му мислете много,картомайзера трябва да почне да свети като нов.В двата линка по-долу е показано за тези с несменяеми части.Дали има ефект,не знам.Аз не съм полвал засега такива.Важно при dry burn-след като го направите,не пипайте фитила с пръсти,че голяма кочина се получава после :lol:
Тука админа на сайта даде идея картомайзера да се обгори с мини горелка.Аз такава нямам и не съм пробвал.Ако някой пробва или вече го е правил,да сподели дали има ефект :lol:




Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Dry burn 11 години 2 месеца ago #51

  • Admin
  • Admin's Avatar
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Трудно се чисти с вода пропилен гликол или глизерин по простата причина, че не се разтварят добре във вода. По точно се разтварят, но им трябва време и после време за изсъхване. Поне 24 часа трябва да съхне за да стане както трябва.

На горелката единствения и проблем е че ако има пластмасови детайли - всичко заминава :woohoo: . Тя е по подходяща за модове където няма пластмаса.

Това което може да се направи е да се надуе напрежението без да има течност - при това фитила остава без охлаждането което му осигурява никотиновата течност и успява да се нагрее достатъчно за да се почисти. Добрите фитили издържат на около 1000о С . Силикатните фитили държат до 1500о С - нагряват се до червено от горелката и след това като се охладят са като нови.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Dry burn 11 години 1 месец ago #66

  • copyman
  • copyman's Avatar
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 13
  • Thank you received: 0
Да де ама колко хора има горелка, че да си обгорят фитила и намотката :whistle:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Dry burn 11 години 1 месец ago #71

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Ми то няма нужда и да се чака да съхне...При разглобяемите само се измива тубичката и се подсушава със салфетка или парцалче.Фитилите се подсушават внимателно пак със салфетка или парцалче.Трябва се внимава да не се издърпат или разместят фитилите от нагреватената глава,просто внимателно да се попие течността.Подсушава се всичко един вид,завиваме и както е показано на клиповете,горим здраво десетина пъти.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Dry burn 11 години 1 месец ago #74

  • copyman
  • copyman's Avatar
  • Offline
  • Нов член
  • Нов член
  • Мнения: 13
  • Thank you received: 0
То и аз не си давам зор и карам по същия начин. С фитилите верно трябва да се внимава - стават трошливи в зоната на нагревателя и лесно може да се скъса въпреки, че уж ги дават да издържат до 1000 гр. Явно за трошливостта са пропуснали :lol:

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Dry burn 10 години 8 месеца ago #124

  • badlion
  • badlion's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Старши член
  • Старши член
  • Мнения: 46
  • Thank you received: 0
Нещо което ми направи впечатление след месеци бърнене.Картомайзери със фабрични глави като Виви,Кангер,Вижън,Редукс,ако се бърнят с обикновена батерия,няма проблем с изгаряне на главата.Ако обаче се бърнят с Туист или някакъв мод,нещата са различни.Горят като свещи,ако ги настъпиш на 3,8-4,0V например.Без значение дали са подсушени или мокри.След проби и изгорени глави на изброените,факта е налице.Ако се бърнят на 3,0-3,2V,няма проблем.Поне при мен не се случи нито веднъж,въпреки,че е възможно някоя бройка да изгори.
Не така стоят нещата с пренавити ръчно глави обаче.Бърнят се и на 3,8-4,0V без проблем.Не знам защо.Може би зависи от дебелината на кантала и нихрома с който са пренавити.Поне така предполагам.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

  • Страница:
  • 1
Time to create page: 0.079 seconds

Сервиз за изпаряващи устройства

Смоукинг Маниак предлага, гаранционнен и извън гаранционнен сервиз на модове и изпарители. За повече информация посетете раздела "Сервиз" или ползвайте формата за контакти за да уточним подробностите.

За нас

Сайта Смоукинг Маниак / Smoking Maniac съществува вече 10 години, през които успяхме да се докажем като надежден партньор и доставчик. Стремим се чрез

Прочети още ...

Правна информация

Настоящият документ съдържа Общите условия, съгласно които „Смоукинг Маниак” предоставя услуги на потребителите си посредством интернет 

Прочети още ...

Контакти

Електронен магазин "Смоукинг Маниак"
Всичко за изпаряването, консумативи и резервни части

Варна, България, Европа
Имейл: admin@smoking-maniac.com
Phone: 0888 707276

 

Language / Език

 

HHC/Delta-8

Лабораторно тествани и сертифицирани HHC (хексахидроканабинол) и Delta 8 продукти. Можете да избирате между сатива и индика, ако желаете има и комбинация – хибрид.

57.00 лв.

Вижте всички варианти Купи сега!

HHC присъства естествено в растението канабис, но в минимални концентрации. Производството му се извършва от големи компании, защото могат да го създадат в лаборатория, чрез хидрогениране. Химически HHC е различен от THC, тъй като няма двойни връзки в химичната си структура. В този смисъл HHC не е изомер на THC и не е забранен от закона.

koopor mini promo


TOP

 

Можете да намерите помощ в нашия канал в YouTube. Имаме огромен брой клипове за много изпарители и модове:

NewLogo2

 

Също можете да разгледате нашите видеоматериали за начинаещи от този списък:

NewLogo2

Помощ  

faq min

Имате въпроси? Не можете да се ориентирате в понятията? Изразите не ви говорят нищо? RBA, RDA, RTDA, Squonk, MТL, DL, BF,  Подготви ли сме някои често задавани въпроси, кратки описания кое какво е и как работи, къде може да има опасност при ползването - вижте техните отговори от линка по долу:

Faq

Въпроси?