Този сайт използва "бисквитки" / This website is using cookies
×
Смоукинг Маниак

Изпращане до всички страни в Европа с Български Пощи, ПОВЕЧЕ...

Нужда от помощ?, обадете ни се: 0888 707276

 
 
 
×
 x 

Количката е празна
Добре дошли, Гост
Username: Парола: Запомни ме
  • Страница:
  • 1

ТЕМА:

Как да си направим нагревател за CE4 V3 10 години 5 месеца ago #147

  • Admin
  • Admin's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Една идея как са си възстановим или направим къстъм нагревател за стандартния и популярен изпарител CE4 V3

Оригиналния нагревател е навит с кантал 0,13 мм - много тънко за да го мъчим на някой мод. Внимателно разглобяваме изпарителя като се мъчим да запазим силиконовия изолатор - важен момент ако не искаме да даде на късо после. Но снимките се вижад ясно какво се прави. Единственното е което трябва да внимаваме е да прекараме нагревателния проводник при сглобяването единия край да мине между силикона и тялото, другия между силикона и централния пин.


Използвам 3 мм. силикатен фитил, 0,20 мм нихром, 2 Ом очаквано съпротивление при 6 навивки.























Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.

Как да си направим нагревател за CE4 V3 10 години 5 месеца ago #148

  • Admin
  • Admin's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Ето сега момента да прекараме правилно проводника ...















Проба на свършената работа - нагревателя се получи 2 Ома - 6 навивки 0,20 мм нихром фитил 3 мм силика











Като цяло добре се получи, но забележката ми е че 3 мм. силикатен фитил много трудно влиза в каналите на изпарителната камера и при монтирането на прозрачното тяло плътно опира в него. С 2 мм. фитил трябва да стане по добре всичко.

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.

Как да си направим нагревател за CE4 V3 10 години 4 месеца ago #169

  • hristo lazarov
  • hristo lazarov's Avatar
  • Посетител
  • Посетител
Тествано и от мен с 2мм силикатен фитил. Получи се много добре, само че аз му добавих и 1мм силикатен отгоре ей така за спорта да видя как ще се получи. Задоволително е. Навивките са 6бр с 0.2мм нихром. Дава ми 1,8ома съпротивление на Лавата

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Как да си направим нагревател за CE4 V3 10 години 4 месеца ago #170

  • Admin
  • Admin's Avatar Topic Author
  • Offline
  • Админ
  • Админ
  • Мнения: 567
  • Thank you received: 87
Даммм с 2 мм силикатен трябва да се е получило по добре, аз не се сетих честно казано да добавя още едно парче отгоре. Минава ми през ума да пробвам с второ парче къс 2 мм фитил отгоре или отдолу, само така да се направи, че да стане овален нагревателя с тясната част по дължината на металната тръбичка.

Малко ми се вижда много тази конфигурация за проста CE4 , но тък какво пречи на експеримента ?

Please Вход or Регистрация to join the conversation.

Last edit: от Admin.
  • Страница:
  • 1
Time to create page: 0.094 seconds

Сервиз за изпаряващи устройства

Смоукинг Маниак предлага, гаранционнен и извън гаранционнен сервиз на модове и изпарители. За повече информация посетете раздела "Сервиз" или ползвайте формата за контакти за да уточним подробностите.

За нас

Сайта Смоукинг Маниак / Smoking Maniac съществува вече 10 години, през които успяхме да се докажем като надежден партньор и доставчик. Стремим се чрез

Прочети още ...

Правна информация

Настоящият документ съдържа Общите условия, съгласно които „Смоукинг Маниак” предоставя услуги на потребителите си посредством интернет 

Прочети още ...

Контакти

Електронен магазин "Смоукинг Маниак"
Всичко за изпаряването, консумативи и резервни части

Варна, България, Европа
Имейл: admin@smoking-maniac.com
Phone: 0888 707276

 

Language / Език

 

HHC/Delta-8

Лабораторно тествани и сертифицирани HHC (хексахидроканабинол) и Delta 8 продукти. Можете да избирате между сатива и индика, ако желаете има и комбинация – хибрид.

57.00 лв.

Вижте всички варианти Купи сега!

HHC присъства естествено в растението канабис, но в минимални концентрации. Производството му се извършва от големи компании, защото могат да го създадат в лаборатория, чрез хидрогениране. Химически HHC е различен от THC, тъй като няма двойни връзки в химичната си структура. В този смисъл HHC не е изомер на THC и не е забранен от закона.

koopor mini promo


TOP

 

Можете да намерите помощ в нашия канал в YouTube. Имаме огромен брой клипове за много изпарители и модове:

NewLogo2

 

Също можете да разгледате нашите видеоматериали за начинаещи от този списък:

NewLogo2

Помощ  

faq min

Имате въпроси? Не можете да се ориентирате в понятията? Изразите не ви говорят нищо? RBA, RDA, RTDA, Squonk, MТL, DL, BF,  Подготви ли сме някои често задавани въпроси, кратки описания кое какво е и как работи, къде може да има опасност при ползването - вижте техните отговори от линка по долу:

Faq

Въпроси?